Пошук

Нова лінія-Запоріжжя

1-Е у с. Нове Запоріжжя Запорізької області, загальна площа 16458,9 м/кв.  Замовник - ТОВ «Нова лінія-Запоріжжя», 70422, Запорізька область, Запорізький район, с. Нове Запоріжжя, вул. Нікопольське шосе, 1-Е, тел.(061) 228-62-25

 Найменування підрядної організації - ТОВ «КОМЕРШІАЛ КОНСТРАКШН», 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 36-Д, тел.(044) 492-79-70. Найменування проектної організації - ТОВ «Євро-Дніпро ЛТД», м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 97-А, кв.18. Технічний нагляд здійснює - Гірняк В.М., інженер з технагляду, підприємство з іноземними інвестиціями «ТЕБОДІН Україна».


Дозвіл на виконання будівельних робіт: № ЗП 114120165547 від 30.01.2012р.

Сертифікат № ЗП 16412109413 від 03.07.2012р.

 

 

Останнi новини інспекції

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області відповідно до Плану-графіку планових перевірок на ІІ квартал, затвердженого наказом Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області від 19.03.2014 року №52-ОД, було проведено перевірку дотримання вимог містобудівного законодавства на об’єкті «ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» ДТЕК Запорізька ТЕС. Реконструкція енергоблоку ст. №3» за адресою вул. Промислова, 95, м. Енергодар, Запорізька область»

Детальніше...

 

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області за результатами проведеної позапланової перевірки виявлені недостовірні дані у зареєстрованій декларації про готовність об’єкта до експлуатації на об’єкт: «Реконструкція житлового будинку, господарських будівель та споруд», що розташований за адресою: Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Оріхівська бухта, 21.

Детальніше...

 

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області за січень-липень 2014 року було здійснено 847 інспекційних заходів державного архітектурно-будівельного контролю.

Детальніше...

 

01.08.2014 року заступник начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області Оверчук О.В. прийняв участь у засіданні робочої групи з питання завершення добудови проблемних об'єктів житлового будівництва під головуванням заступника голови областної держадміністрації Гончарука П.А.

Детальніше...

 

Представниками  Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області в ході проведення планової перевірки на об єкті – будівництво бази відпочинку по вул.Коса Федотова, 4 в смт. Кирилівка Якимівського району, було виявлено факт початку виконання будівельних робіт без забезпечення будівельного майданчика відповідним огородженням, що могло б привести до виникнення непередбачених негативних наслідків.

Детальніше...

 

Інформація щодо прийнятих судових рішень на користь Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області

В вересні 2012 року на підставі звернення Запорізької обласної державної адміністрації щодо проведення перевірки дотримання вимог містобудівного законодавства при будівництві та законності експлуатації промислової споруди за адресою вул. Передова, 31, м. Запоріжжя головним державним інспектором Запорізького відділу Інспекції було проведено перевірку за зазначеною адресою.

Детальніше...